Leasing firmowego auta

Samochód to obowiązkowe wyposażenie większości obecnie działających na rynku firm. Sfinansowanie jego zakupu z własnych pieniędzy może być dla wielu przedsiębiorców przeszkodą nie do pokonania. Problem ten mogą rozwiązać szybko i prosto. Leasing auta jest takim właśnie rozwiązaniem.

Wybieramy firmę leasingową

Leasing firmowego autaNa polskim rynku działa obecnie mnóstwo firm leasingowych, które proponują mniej lub bardziej korzystne warunki umowy leasingowej. Firmą, która proponuje leasing na auto na atrakcyjnych warunkach jest Santander Consumer Multirent. Oferta przygotowana przez SCM została opracowana z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Z ofertą powinni zapoznać się także klienci korporacyjni. Santander Consumer Multirent proponuje leasing aut nowych oraz leasing aut używanych.

Jaką ofertę przygotował SCM?

W ofercie Santander Consumer Multirent klienci znajdą leasing operacyjny. Wśród przedsiębiorców cieszy się on większą popularnością niż leasing finansowy, gdyż jest dla nich bardziej korzystny. W przypadku leasingu operacyjnego przedsiębiorca może wliczyć w koszty uzyskania przychodu zarówno opłatę pobieraną przy zawieraniu umowy leasingowej (jest ona nazywana czynszem inicjalnym), jak i opłaty manipulacyjne i koszty związane z użytkowaniem samochodu. SCM oferuje leasingobiorcom kilka dodatkowych produktów. Przedsiębiorca może zdecydować się między innymi na ubezpieczenie komunikacyjne. Jest ono na tyle atrakcyjna, że ewentualna szkoda może zostać zgłoszona telefonicznie. Obsługą likwidacji szkody zajmie się Centrum Likwidacji Szkód Santander Consumer Multirent. Szkody można zgłaszać do Centrum przez 7 dni w tygodniu. Centrum pracuje przez 24 godziny. Produktem, które dodatkowo oferuje Santander Consumer Multirent jest także karta paliwowa. Można wykorzystać ja do bezgotówkowych płatności za paliwo, oleje, myjnię i akcesoria samochodowe.

Leasing operacyjny aut to propozycja skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Po zakończeniu umowy leasingowane auto można wykupić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.